Zobrazit text bez akordů
|
Poslechněte si mp3 nahrávku ![]() Noty + akordy ![]() Vlčatům jsem tehdy připravoval Dlouhodobou hru se středověkým námětem. A když už jsme tedy v tom středověku žili, tak jsem na táboře stvořil tuhle písničku a předvedl ji u táboráku. A pak už se zpívala pravidelně. Původně jsem chtěl dát sem ke každé písničce nějaký obrázek. Třeba fotku, která by se mi k ní hodila. Ale pak jsem se rozhodl, že to nechám na vás. Ať neovlivňuju. Raději na chvilku zavřete oči a zkuste si nějaký ten obrázek, tu náladu, kterou ve vás písnička možná probudila, představit sami. Místo toho tu tak máte seznam dalších písniček, které k táborům patří a pro naše vlčata vznikly: Balada barevná ![]() Ostrov pokladů ![]() Pravěk![]() Smolař Harry ![]() |