Zobrazit text bez akordů
|
Poslechněte si mp3 nahrávku ![]() Noty + akordy ![]() Já se přiznám, já zimu ve skutečnosti moc rád nemám. Už se těším, až se vrátí léto, nebo aspoň předjaří a jaro. Pak mě to začně zase lákat na cesty k obzorům. Zimu musím taky nějak přetrpět, ale těch zimních vandrů jsem podnikl skutečně jen málo. Nevadí, písnička je třeba pro někoho jiného. Původně jsem chtěl dát sem ke každé písničce nějaký obrázek. Třeba fotku, která by se mi k ní hodila. Ale pak jsem se rozhodl, že to nechám na vás. Ať neovlivňuju. Raději na chvilku zavřete oči a zkuste si nějaký ten obrázek, tu náladu, kterou ve vás písnička možná probudila, představit sami. Místo toho tu tak máte seznam dalších „podobných“ písniček, řekněme trampských a tuláckých: Strach ![]() Šlapu ![]() Tramp samotář ![]() Trampská svatba![]() Vobyčejný brnkání ![]() |