| I když bydlíme ve městě, máme zahradu plnou živáčků. Myslím takových, kteří k nám chodí sami. Chodí nebo chodili. Nejčastěji v noci, když je všude klid a oni jsou v bezpečí, ale takového Alfonse nebo Pampelišku jsme někdy potkali i přes den. Videa z fotopasti by byla poněkud objemná, tak jen na ukázku nějaké fotky, které jsem z nich vystřihnul... Nepočítám mezi tyhle návštěvníky toulající se kočky, těch sem chodí taky dost, ale třeba kuny nebo lišky. Snad tu nikomu neškodí (slepice nikdo v okolí nemá). Nechávám jim sem tam něco na zub, spíš drobnost, kosti nebo kousek masa, abych jim přilepšil. Ale umí si na našem kompostu sami najít i leccos jiného. Tak se podívejte: |
![]() zajíc Alfons ![]() |
||
![]() ježci ![]() |
![]() myš Lampička ![]() |
![]() ale hlavně lišky ![]() |
![]() a kuny ![]() |