Domů^

 

Zvířátka na naší zahrádce
 
 

I když bydlíme ve městě, máme zahradu plnou živáčků. Myslím takových,
kteří k nám chodí sami.
Chodí nebo chodili. Nejčastěji v noci, když je všude klid a oni jsou v bezpečí,
ale takového Alfonse nebo Pampelišku jsme někdy potkali i přes den.
Videa z fotopasti by byla poněkud objemná, tak jen na ukázku nějaké fotky,
které jsem z nich vystřihnul...
Nepočítám mezi tyhle návštěvníky toulající se kočky, těch sem chodí taky dost,
ale třeba kuny nebo lišky. Snad tu nikomu neškodí (slepice nikdo v okolí nemá).
Nechávám jim sem tam něco na zub, spíš drobnost, kosti nebo kousek masa,
abych jim přilepšil. Ale umí si na našem kompostu sami najít i leccos jiného.
 
Tak se podívejte:
^
zajíc Alfons^
^
ježci^
^
myš Lampička^
^
ale hlavně lišky^
^
a kuny^