| Lišek už se nám tady vystřídalo a střídá hodně a jsem přesvědčen, že všechny patří do jedné rodiny. Kdysi jsem tu viděl lišku a její dvě, možná tři liščata. A předpokládám, že právě z jednoho z nich vyrostla pravidelná návštěvnice naší zahrady – máma liška Pampeliška , dáma každým coulem a nejspíš matka dalších lišek: Kulišky ,Maryšky , Elišáka , Potřeštěněte a Střapečka .Na každém z těch odkazů je pár (nebo víc) jejich obrázků. A taky tu mám nějaké společné fotky, například Pampelišky s Kuliškou , Potřeštěněte s Kuliškou , případně s Elišákem .Jeden čas k nám chodil i táta lišák Opelišák .Poslední dobou se tu objevuje i Kaňka a nové malé lišče Méďa . Jak je to s jejich příbuzenstvím, ale – aspoň prozatím –– netuším. Navíc postupně přicházejí i další a další . |