| Jak je to s kuní rodinkou, která k nám chodí ze všech zvířátek nejčastěji, opravdu nevím. Kdysi dávno jsem přistihl mámu s vláčkem čtyř mláďátek, jak nám běží přes zahradu. A předpokládám, že to jsou právě oni, kteří navštěvují náš kompost. Bezpečně poznám jenom mámu. Jednou se připajdala jenom o třech, pravou zadní nožičku měla nějakou pochroumanou. Noha se jí už zahojila, ale od té doby kulhá. A tak jí říkám Belhyčanka . Mláďátka postupně rostla, takže teď už jsoustejně velká jako máma. Ale kolik jich je, nevím, natož abych je rozlišil mezi sebou. Takže tady jsou ostatní obrázky.Je mezi nimi Belhyčanka i všechny ostatní kuny. |