Tady jsou tedy správná řešení (stačí jen najet myší na otazníček za větou):
| Když se unavíš, tak pořádně zívej. (?) Kdo nehraje na piáno, absolutně prohloupí. (?) Všichni bubáci mají po práci. (?) Dokud se nám neprošoupá, je ještě mladá. (?) Když je úplně holá, tak se aspoň přikrývá. (?) Ono se to hodí, až budem v důchodu (tomu nikdo nezdrhne). (?) Ze záchoda do postele. (?) Půjdem na koncert okolo štábu. (?) Jsme jako střelení bez tvého velení. (?) Kdo má hodně srsti, nepraští se do pleše. (?) |