
Snědl jsem vážně jenom kousek toho masa, a teď rozumím řeči lidí. Řeknu vám, nechtějte být tím, kdo do myšlenek lidí vidí. Tak třeba tenhle: komusi chtěl pomoct, a za ten prospěch jenom posměch sklidí. Každý se přetvařuje, lže a neví, že tím jen sám sebe šidí. Hlupáci vládnou, moudří ustupují a za podraz se nikdo nezastydí. Hlavně víc peněz, více aut a věcí, obalů a smetí... Komu dnes vadí, že to po nás nikdo neuklidí?
Jiříku, přelils, Jiříku, přelils!
Kdyby tak člověk mohl, co chce (nebo aspoň kdyby chtěl, co může)!